دریپر (قطره چکان)

دریپر (قطره چکان)

دریپر (قطره چکان) چیست و چه کاربردی دارد؟

ویژگی های این محصول چیست و در چه مواردی استفاده میشود؟

قیمت این محصول چقدر است و نحوه خرید آن به چه صورت است؟

برای پاسخ به این سوالات این نوشته در سایت کشت کالا گستر را تا انتها دنبال کنید.

مشخصات دریپر (قطره چکان)

همانطور که از نام این محصول پیداست، وظیفه آبیاری گیاهان و درختان را به صورت قطره چکانی دارد. این قطعه در کشاورزی بسیار پراهمیت محسوب میشود.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر دریپر باید داشته باشد این است که بتواند به طور یکنواخت عمل آبیاری را انجام دهد. اگر این کار به صورت غیر یکنواخت انجام شود به طوری که در یک ساعت 600 قطره و در ساعتی دیگر 60 قطره آبیاری کند، برای درختان و گیاهان ضرر خواهد داشت.

جنس این قطعه عموما از پلیمر یا سیلیکون های ضد آب است به طوری که بتوانند درطولانی مدت که در معرض آب هستند، عملکرد خود را به صورت صحیح ادامه دهند.

یکی دیگر از مزایای این قطعه که هنگام خرید حتما باید به آن توجه کنید این است که قطره چکان مورد نظر دارای PC خود شوینده باشد. این قطعه کوچک در درون محفظه قطره چکان میچرخد و از رسوب گرفتن قسمت داخلی دریپر جلوگیری میکند.

خرید دریپر (قطره چکان)

برای خرید این محصول با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت میتوانید از سایت کشت کالا گستر اقدام کنید.

علاوه بر این محصول محصولات دیگری اعم از انواع آبپاش، انواع لوله و اتصالات، شیر برقی و … نیز در این سایت موجود و آماده فروش هستند.

جهت دسترسی سریع به محصولات روی لینک ها کلیک کنید.

همچنین شما میتوانید مقالاتی از جمله میزان آبدهی آبپاش پروت و آبپاش قوی کشاورزی را نیز در این سایت مطالعه کنید. برای مطالعه روی لینک ها کلیک کنید.

جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

tel:02136619657

تماس سریع