تجهیزات آبیاری

تجهیزات آبیاری

توضیحات اجمالی تجهیزات آبیاری

در دنیای امروز که با پیشرفت لحظه به لحظه ی تکنولوژی همراه است، استفاده از روش های نوین در همه ی زمینه ها امری ضروری به حساب می آید.

از جمله این روش ها می توان در عرصه ی کشاورزی و آبیاری نام برد.

انواع روش های آبیاری

– آبیاری بارانی

– آبیاری قطره ای

هر دو روش نیازمند به کارگیری تجهیزات تخصصی و منحصر به فرد خاص خود است.

برخی از مهم ترین مزایای این روش ها را می توان به صورت زیر شرح داد:

صرفه جویی در مصرف منابع آبی، کاهش هزینه های مربوط به آبیاری، به کارگیری نیروی انسانی کمتر، سهولت در امر آبیاری و نیز افزایش تولید محصول با کیفیت مرغوب و … .

سیستم آبیاری بارانی

در این سیستم، آب تامین شده توسط پمپ وارد لوله های اصلی و فرعی می شود. در نهایت، از طریق آبپاش ها به صورت قطرات ریز (شبه باران)  بر روی گیاه یا محصول می نشیند. علت نام گذاری این روش نیز همین امر می باشد.

سیستم آبیاری قطره ای

در این سیستم، آب از طریق قطره چکان ها (دریپرها) به طور مستقیم در دسترس ریشه گیاه قرار می گیرد. بنابراین؛ بازده آبیاری افزایش می یابد. عملکرد صحیح سیستم آبیاری قطره ای نقش بسزایی در روند راندمان محصول نهایی دارد.

خرید تجهیزات آبیاری

تجهیزات آبیاری عموماً در چند دسته ی عمده از قبیل: ابزار آبیاری قطره ای و زیرزمینی ، بارانی، آبپاش (دریپر) ، مه پاش ( پمپ بخارپاش) ، شلنگ و تایمر آبیاری به فروش می رسند.

تمامی محصولات مجموعه ی “کشت کالا گستر” مقاوم در برابر نور خورشید، پوسیدگی و خوردگی و دارای طول عمر بالایی هستند.

قیمت خرید تجهیزات آبیاری

شرکت “کشت کالا گستر” با توجه به داشتن بخش فنی و مهندسی، بخش فروش و بازرگانی قادر به برطرف نمودن نیازهای خاص مشتریان خود در زمینه های مختلفی نظیر مسائل کشاورزی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت محصولات آبیاری و خرید آن با بخش فروش و کارشناسان ما از طریق شماره ی زیر یا آدرس ایمیل درج شده در زیر در تماس باشید.

info@keshtkalagostar.com

۰۲۱-۳۶۶۱۹۶۵۷
۰۹۱۲۳۹۳۹۲۳۰

تماس سریع
09123939230